Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredmények

Népmese Napja – 2018

EREDMÉNYEK

 

Rajzverseny

 

HELYEZÉS

NÉV

INTÉZMÉNY

Óvoda (más város)

I.

Rózsás Kolos (6 éves)

Szólád – Magvető Református Óvoda

II.

Patkós Dóra (6 éves)

Hódmezővásárhely – Szeremlei Sámuel Református Óvoda

III.

Fehér Olivér (6 éves)

Hódmezővásárhely – Szeremlei Sámuel Református Óvoda

Óvoda (Püspökladány)

I.

Varga-Rácz Botond (6 éves)

Fészek Óvoda

II.

Mészáros Csenge (6 éves)

Napfény Óvoda

III.

Habóczki Zsófia (6 éves)

Fészek Óvoda

III.

Schmidt Petra (6 éves)

Szivárvány Óvoda

1-2. osztály

I.

Kozma Villő Zselyke

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda - Túrkeve

II.

Szalontai Szabolcs

Kálvin Téri Református Általános Iskola - Veresegyház

III.

Katona Petra

Debrecen-Bánki Református Általános Iskola - Debrecen

3. osztály

I.

Tarsoly Noel

Zsadányi Református Általános Iskola - Zsadány

II.

Tóth Réka Orsolya

Kálvin Téri Református Általános Iskola - Veresegyház

III.

Ősz Csenge

Várady Kata Református Általános Iskola - Kisvárda

III.

Kiss Hanna

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola - Debrecen

4. osztály

I.

Lombosi Titusz

Vargha Gyula Református Általános Iskola - Nemesgörzsöny

II.

Gergely Liliána

Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda - Hajdúhadház

III.

Szatmári Lara

Debrecen-Bánki Református Általános Iskola - Debrecen

5. osztály

I.

Szerdahelyi Sára

Baltazár Dezső Református Általános Iskola – Hajdúböszörmény

II.

Egry Nikolett

Debrecen-Bánki Református Általános Iskola - Debrecen

III.

Balogh Dorina

Baltazár Dezső Református Általános Iskola – Hajdúböszörmény

III.

Szalai Kamilla

Reményik Sándor Református Általános és Alapfokú Művészeti Iskola - Vértesacsa

6. osztály

I.

Varga Fruzsina

Debrecen-Bánki Református Általános Iskola - Debrecen

7-8. osztály

I.

Varga Ákos

Petri Telepi Általános Iskola - Püspökladány

 

 

HELYEZÉS

NÉV

INTÉZMÉNY

1-2. osztály

I.

Kiss Janka (1. b)

Erőss Lajos Református Általános Iskola - Püspökladány

II.

Kolláth Zsófia (1. b)

III.

Kárai Kinga (1. b)

3. osztály

I.

Kárai Kristóf (3. a)

Erőss Lajos Református Általános Iskola - Püspökladány

II.

Kotricz Anna (3. a)

II.

Kiss Adél (3. b)

III.

Burzuk Máté (3. b)

4. osztály

I.

Nádházi Krisztián (4. a)

Erőss Lajos Református Általános Iskola - Püspökladány

II.

Kiss Anna Lilla (4. a)

III.

Nagy Norman Szabolcs (4. b)

5. osztály

I.

Gali Dániel (5. b)

Erőss Lajos Református Általános Iskola - Püspökladány

II.

Marsi Maja (5. b)

III.

Borzák Luca Nikolett (5. a)

6. osztály

I.

Papp Fruzsina (6. b)

Erőss Lajos Református Általános Iskola - Püspökladány

II.

Burzuk Nóra (6. b)

III.

Kiss Hanna (6. b)

 

 

VETÉLKEDŐ - Vendég

 

HELYEZÉS

NÉV

INTÉZMÉNY

ALSÓ TAGOZAT

I.

Hetedhét ország hősei:

Orosi Orsolya

Szántai Szonja

Diviánszky Lilla

Sárvári Rita

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Debrecen

 

Felkészítő pedagógus: Dióssyné Nanszák Andrea, Gonda Ilona

II.

Mese vár:

Sipos Adél

Bakai Lilla

Nagy Bátor András

Holman Patrik

Kiss Bálint Református Iskola

Szentes

 

Felkészítő pedagógus: Varga Emília

III.

Varázs erdő:

Nagy Luca

Várnai Gergő

Fejes Anna

Horn Szófia

Debrecen-Bánk Református Általános Iskola

Debrecen

 

Felkészítő pedagógus: Antal Csabáné, Szilágyi Lászlóné

IV.

Majosi négyes:

Bon Zselyke

Csöröncsics Izabell

Varga-Dudás Csenge

Ullmann Bálint

Majosházi Református Általános Iskola

Majosháza

 

Felkészítő pedagógus: Kégli Erzsébet

V.

Az Óperenciás-tenger felfedezői:

Takács Dorka

Kabai Zita Csenge

Benes Bíborka

Duka Máté

Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda

Kunmadaras

 

Felkészítő pedagógus: Kolozsi Judit

VI.

Kevi Refi:

Rózsás Lili

Keresztesi Bulcsú Lél

Rácz Alexa Eszter

Árvai Noémi

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda

Túrkeve

 

Felkészítő pedagógus: Puskásné Túri Ildikó

 

 

FELSŐ TAGOZAT

I.

Zsupszkulcs:

Fórián Fanni

Zsámboki Éva

Nagy Jázmin Zoé

Pocsai Petra

Petritelepi Általános Iskola

Püspökladány

 

Felkészítő pedagógus: Szabó Annamária

II.

Négyfejű sárkányok:

Balázs Orsolya

Péterfi Réka

Dósa Brigitta

Felméri Ferencz Bence

Wesselényi Miklós Általános Iskola

Makfalva

 

Felkészítő pedagógus: Kincses Éva, Péterfi Levente

III.

Cimborák:

Bíró Kata

Dányi Dávid

Hódi Boglárka

Kerékjártó Levente

Hernádnémeti Református Általános Iskola, Kéttanítási Nyelvű és AMI

Hernádnémeti

 

Felkészítő pedagógus: Molnárné Fésűs Mónika

IV.

Agymenők:

Fenyves Fanni

Király Szabolcs

Béres Kristóf Elek

Szarka Lili Emese

Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

Balmazújváros

 

Felkészítő pedagógus: Szabadiné Eredics Éva

V.

****:

Dimba Nóra Lili

Csörgő Debóra Erzsébet

Pál Petra Ilona

Szilágyi Anna Füzike

Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

Balmazújváros

 

Felkészítő pedagógus: Szabadiné Eredics Éva

VI.

***:

Kerekes Balázs

Mihalik Fanni

Joó Árpád

Nagy Roland János

Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

Balmazújváros

 

Felkészítő pedagógus: Lőrinczmé Cseh Anna

 

 

VETÉLKEDŐ - Hazai

 

HELYEZÉS

NÉV

INTÉZMÉNY

ALSÓ TAGOZAT

I.

A királyfi és a három tündér:

Domahidi Olga

Jávorszki Márk

Nemes Laura

Tőke Zsófia

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Bagdi Angelika

II.

Rejtélyes négyes:

Nagy Csenge

Kiss Anna Lilla

Gál Stefánia

Szitai Sára

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Mile Judit

III.

Erőss-harcosok:

Marsi Jázmin

Kiss Adél

Kiss András

Katona Dominik

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Sárosi Katalin

IV.

Erőss csapat:

Jeney Dóra Kata

Rácz Réka

Pella Boldizsár Máté

Keserű Flóra

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Mile Judit

V.

Egyszer volt:

Burzuk Máté

Lelesz Hanna

Sipos Rebeka

Szabó Bíborka

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Faragó Katalin

VI.

Mese csapat:

Csató Kata

Kotricz Anna

Kovács Lara

Pető Petra

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Faragó Katalin

FELSŐ TAGOZAT

I.

1. csapat:

Szabó Nóra Lili

Katona Eszter

Rábai Emese

Hegedűs Csenge

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Szitainé Győrössy Hajnalka

II.

2. csapat:

Katona Kitti Zoé

Máté Boglárka

Oláh Márk Csaba

Nádházi Csaba Balázs

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Szitainé Győrössy Hajnalka

III.

3. csapat:

Pusztai Ákos

Biró Dominik

Ferenczy Regő

Szabó Lázár

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Szitainé Győrössy Hajnalka

IV.

4. csapat:

Karacs Laura

Sanyó Stefánia

Kiss Hanna

Burzuk Nóra

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Biróné Szabó Brigitta

V.

5. csapat:

Kiss Kamilla Hunorka

Szűcs Zoltán

Bede Máté

Gali Dániel Zsolt

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Bagdi Angelika

VI.

6. csapat:

Frankó Gréta

Kiss Katalin

Kerekes Ádám

Varga Zalán

Erőss Lajos Református Általános Iskola

 

Felkészítő pedagógus: Kissné Faragó Anikó