Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A döntő végeredménye 2013. szept. 28.

2013. szeptember 28-án

A 3-4. osztályosok versenyében

I. helyezett: a Petőfi S. Ált. Iskola Gyöngyvirág csapata (72 p.)
tagjai: Ludányi Lili, Nagy Gergely, Némethi Alex

img_0443.jpg

 

II. helyezett: a Petritelepi Ált. Iskola Rózsa csapata (70 p.)
tagjai:
Kiss Judit, Nagy Jázmin, Szilágyi Norbert, Zsámboki Éva

resize-of-wp_001104.jpg

 

III. helyezett: a Petritelepi Ált. Iskola Aranyalmafa csapata (68 p.)
tagjai: Alker Bence, Baranyai Tamás, Fekete Bernadett, Mogyorósi Nikolett

resize-of-wp_001108.jpg

 

IV. helyezett: a Petőfi Sándor Ált. Iskola Tulipán csapata (66 p.)
tagjai: Baranyai Hanna, Katona Orsolya, Katona Márton, Kolompár Evelin

 

V. helyezett: az Erőss Lajos Ref. Ált. Iskola Fűzfa csapata (65 p.)
tagjai: Ivanesei Denisa, Kádár Nóra, Nemes Judit, Tóth Krisztina

 

VI. helyezett: az Erőss Lajos Ref. Ált. Iskola Liliom csapata (63 p.)
tagjai: Hegedűs Csenge, Katona Eszter, Sas Csenge, Szabó Nóra Lili

 

VII. helyezett: a Petőfi Sándor Ált. Iskola Rozmaring csapata (59 p.)
tagjai: Kiss Tamás, Pálfi Helga, Tomka István, Vajda Dominik

 

VIII. helyezett: a Petőfi Sándor Ált. Iskola Kökény csapata (47 p.)
tagjai: Fórián Anna, Nagy Gergő, Tóth Adrienn, Tóth Boldizsár

 

IX. helyezett: a Petőfi Sándor Ált. Iskola Tölgyfa csapata (43 p.)
tagjai: Gombos Hanna, Horváth Milán, Kiss Brigitta, Nagy Szilárd

 


Az 5-8. osztályosok versenyében

I. helyezett holtversenyben: 
a Petőfi Sándor Ált. Isk. 6.a o. csapata
(106 p.)
tagjai: Polcz Péter, Kiss Ferenc, Nagy Ádám, Tomka Boáz

resize-of-wp_001093.jpg

valamint

szintén a Petőfi Sándor Ált. Iskola csapata (106 p.)
tagjai: Farkas Petra, Balogh József, Posztós Máté, Papp Bálint

 

II. helyezett: a Petőfi S. Ált. Isk. 7. a o. csapata (105 p.)
tagjai: Berecz Dénes, Borsos Lajos, Keserű Zsolt, Mezei Zsolt

resize-of-wp_001094.jpg

 

 

III. helyezett: a Petőfi S. Ált. Isk. 8. o. csapata (102 p.)
tagjai: Csáti Erika, Daróczi Petra, Somogyi Viktória, Szentpéteri Bianka

resize-of-wp_001092.jpg

 

IV. helyezett: a Petritelepi Ált. Isk. 6. o. csapata (100 p.)
tagjai: Makai Viktória, Gonda Bianka, Fekete Adrienn, Kóti Orsolya

 

V. helyezett: a Kálvin Téri Ált. Isk. 5. a o. csapata (98 p.)
tagjai: Gyarmati Nikolett, Juhász Jázmin, Erdei Alexa, Fodor Dóra

 

VI. helyezett holtversenyben:
az Erőss L. Ref. Ált. Isk. 6. o. csapata
(96 p.)
tagjai: Zoltai Liána, Kolozsi Klaudia, Hegedűs Nikolett, Fórián Anna, Kolozsi Bianka

valamint

a Petritelepi Ált. Isk. 6. o. csapata (96 p.)
tagjai: Török Kitti, Szabó Nikolett, Daróczi Bianka, Duró Barbara

 

VII. helyezett: a Petritelepi Ált. Isk. 5. a o. csapata (94 p.)
tagjai: Papp Ákos, Mező Anikó, Karacs Adrienn, Kiss Aletta

 

VIII. helyezett: a Karacs Ferenc Gimnázium 6/2. o. csapata (89 p.)
tagjai: Rácz Vivien, Imre Dalma, Varga Andrea, Győri Hanna

 

IX. helyezett: az Erőss L. Ref. Ált. Isk. 5. o. csapata (86 p.)
tagja: Zsányi Zsanett, Nagy Flóra, Kiss Borbála, Rácz Nikoletta

 

X. helyezett: az Erőss L. Ref. Ált. Isk. 5. o. csapata (75 p.)
tagjai: Berde Márton, Berényi  Sándor, Demeter Dávid, Mohos Lili

 

XI. helyezett: az Erőss L. Ref. Ált. Isk. 7. o. csapata (74 p.)
tagjai: Farkas Adél, Pella Mandula, Hegedűs Szamanta, Hegedűs Panna

 

XII. helyezett: a Petőfi S. Ált. Isk. 5. b o. csapata (72 p.)
tagjai: Patai Vivien, Orbán Renáta, Keserű Róbert, Kiss Elizabet