Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


REB-17-PROG-0301

 

reblogo.jpg

A program a Reformáció Emlékbizottság nevében az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett programtámogatási pályázatra benyújtott REB-17- PROG-0301 azonosítószámmal nyert pályázati támogatásból valósult meg.

"A reformáció örökség személyiségünkben, személyekben és helyszínekben" 
című pályázati projekt

2017.

logo.png

 

 

 

REFORMÁCIÓ 500 témanap

 

KÉPEK

http://www.erossreformatusiskola.eoldal.hu/fenykepek/hetedik-tanev-2017-2018/iskolai-rendezvenyek--programok/reformacio-500-temanap/

 

EREDMÉNYEK

 

Futóverseny
  lány fiú
  1-2. évfolyam
I. Boros Boróka Katona Ákos
II. Biró Gitta Látkóczki Levente
III. Gali Rebeka Szilágyi Nimród
  3-4. évfolyam
I. Gál Nelli Sulyák Dénes
II. Csibi Hanna Jámbor József
III. Kiss Zorka Gönczi Patrik
  5-6. évfolyam
I. Baranyai Nikolett Kovács Dávid
II. Budaházi Gréta Dul Sándor
III. Katona Kitti Burzán Marcell
  7-8. évfolyam
I. Zsikla Norina Telepó Zsolt
II. Gál Vivien Sulyák Tamás
III. Kádár Nóra Vad István

 

 

Traktorhúzás

Reformáció csapat 6,72 másodperc

 

 

Foci

Felsős lányok
I. Fonott kalácsok
II. Erőss lányok
III. Erőss focisták

Felsős fiúk
I. Aranylábúak
II. PLE
III. Low Nessi szörny FC
IV. Porszívó
V. KFCS

 

Akadályverseny

Helyezés Csapatnév Csapattagok Pontszám
I. Harang

Csapatkapitány: Katona Eszter

  1. Pocsai János (1. a osztály)
  2. Pál Mátyás (2. a osztály)
  3. Sutus Hanna (2. b osztály)
  4. Oláh Zalán (3. a osztály)
  5. Nagy Kata (3. b osztály)
  6. Nemes Laura (3. b osztály)
  7. Majoros Amira (4. a osztály)
  8. Nagy Panna (4. a osztály)
  9. Marsi Maja (4. b osztály)
  10. Máthé Zoltán (4. b osztály)
  11. Felszegi Levente (5. a osztály)
  12. Sinkó Dávid (5. a osztály)
  13. Pál Kincső (5. b osztály)
  14. Papp Fruzsina (5. b osztály)
  15. Máté Boglárka (6. a osztály)
320
II. Reformáció

Csapatkapitány: Pócsi Sándor

  1. Kiss Barnabás (1. a osztály)
  2. Kóti Lajos (2. a osztály)
  3. Kotricz Anna (2. a osztály)
  4. Kiss Adél (2. b osztály)
  5. Kovács Péter (3. a osztály)
  6. Molnár János (3. a osztály)
  7. Jávorszki Márk (3. b osztály)
  8. Keresztesi Zsigmond (3. b osztály)
  9. Kiss Péter (4. a osztály)
  10. Keller Hanna Panna (4. b osztály)
  11. Komáromi Dávid (5. a osztály)
  12. Kovács Vanda (5. a osztály)
  13. Karacs Laura (5. b osztály)
  14. Kiss Hanna (5. b osztály)
  15. Ivanesei Robert (6. a osztály)
  16. Mile Bálint Artúr (7. a osztály)
317
III. Erőss Lajos

Csapatkapitány: Biró Dominik

  1. Tóth Sára (1. a osztály)
  2. Törő Marcell (1. a osztály)
  3. Szerdi Csanád (2. a osztály)
  4. Vass Hunor (2. b osztály)
  5. Keserű Flóra (3. a osztály)
  6. Törő Gyula (3. a osztály)
  7. Zagyva Lajos (3. a osztály)
  8. Tőke Zsófia (3. b osztály)
  9. Zsámboki Viktória (4. b osztály)
  10. Varga Zsuzsanna (5. a osztály)
  11. Szilágyi Bálint (5. b osztály)
  12. Budaházi Gréta (6. a osztály)
  13. Vad Sándor (6. a osztály)
  14. Vadász Adél (6. a osztály)
  15. Fülöp Bence János (7. a osztály)
316
IV. "ERŐSS VÁR"

Csapatkapitány: Ferenczi Regő Pálos

  1. Szabó Dávid (1. a osztály)
  2. Szabó Hanna Zoé (1. a osztály)
  3. Szabó Bíborka (2. a osztály)
  4. Szűcs Benedek (2. b osztály)
  5. Sulyák Dénes (3. a osztály)
  6. Pocsai Anna (3. b osztály)
  7. Sanyó Kornélia (3. b osztály)
  8. Szegi Csaba (4. a osztály)
  9. Szűcs Zoltán (4. b osztály)
  10. Tóth Bálint Balázs (5. a osztály)
  11. Sipos Laura (5. b osztály)
  12. Szabó Hanna Judit (5. b osztály)
  13. Papp Bence (6. a osztály)
  14. Pintér Nóra (6. a osztály)
  15. Jakab Krisztián (7. a osztály)
315
V. Címer

Csapatkapitány: Palotai Dorottya Flóra

  1. Kiss Zoltán (1. a osztály)
  2. Mile Anna (1. a osztály)
  3. Kovács Lara (2. a osztály)
  4. Kiss András (2. b osztály)
  5. Nádházi Krisztián (3.a osztály)
  6. Nagy anna Rella (3. a osztály)
  7. Kiss Dániel (3. b osztály)
  8. Kiss Zorka (4. a osztály)
  9. Klenczner Veronika (4. a osztály)
  10. Keresnyei Ádám (4. b osztály)
  11. Makai Zsuzsanna (5. a osztály)
  12. Kiss Viktor (5. b osztály)
  13. Jakab Anna (6. a osztály)
  14. Katona Kitti (6. a osztály)
  15. Nagy Imre Csaba (7. a osztály)
313
VI. Kálvinista Róma

Csapatkapitány: Szabó Nóra Lili

  1. Feke Dorottya (1. a osztály)
  2. Juhász Amina (1. a osztály)
  3. Darai Sándor (2. a osztály)
  4. Gali Rebeka (2. b osztály)
  5. Hevesi Csaba (2. b osztály)
  6. Jeney Dóra (3. a osztály)
  7. Farkas Attila (3. b osztály)
  8. Farkas Kincső (3. b osztály)
  9. Jámbor József (4. a osztály)
  10. Dul Jázmin (4. b osztály)
  11. Kerekes Ádám (5. a osztály)
  12. Kerekes Anna (5. a osztály)
  13. Burzán Marcell (5. b osztály)
  14. Burzuk Nóra (5. b osztály)
  15. Domahidi Hunor (6. a osztály)
  16. Kéri Szabolcs (7. a osztály)
312
VII. Püspökladány

Csapatkapitány: Burzán Máté

  1. Szilágyi Nimród (1. a osztály)
  2. Szűcs Botond (1. a osztály)
  3. Szabó Máté Attila (2. a osztály)
  4. Tóth Csaba (2. b osztály)
  5. Szitai Sára (3. a osztály)
  6. Simon Dorottya (3. b osztály)
  7. Szilágyi Tibor (3. b osztály)
  8. Tóth Levente (4. a osztály)
  9. Ulveczki Fanni (4. b osztály)
  10. Varga Zalán (5. a osztály)
  11. Szerdi Boglár (5. b osztály)
  12. Szabó Zsófia (6. a osztály)
  13. Tóth Anna (6. a osztály)
  14. Vadász Zsuzsa (6. a osztály)
  15. Gencsi Gergő (7. a osztály)
311
VIII. Szenczi Molnár Albert

Csapatkapitány: Hegedűs Csenge

  1. Rácz Barna (1. a osztály)
  2. Pető Petra (2. a osztály)
  3. Szabó Panni (2. b osztály)
  4. Pella Boldizsár Máté (3. a osztály)
  5. Pesír Bettina (3. a osztály)
  6. Nyiszter Zoé (3. b osztály)
  7. Németh Csenge (4. a osztály)
  8. Oláh Petra (4. a osztály)
  9. Gál Nelli (4. b osztály)
  10. Sass Zoltán (4. b osztály)
  11. Szabó Ábel (5. a osztály)
  12. Pintér Hanna (5. b osztály)
  13. Mohos Lotti (6. a osztály)
  14. Molnár Janka (6. a osztály)
  15. Sulyák Tamás (7.a osztály)
310
IX. Károli Gáspár

Csapatkapitány: Németh Balázs Marcell

  1. Morvai Zétény (1. a osztály)
  2. Kuncz Attila (2. a osztály)
  3. Látkóczki Levente (2. b osztály)
  4. Nagy Csenge (3. a osztály)
  5. Kóti Luca (3. b osztály)
  6. Makai József (3. b osztály)
  7. Kovács Rebeka (4. a osztály)
  8. Kiss Kamilla Hunorka (4. b osztály)
  9. Márkus Miklós (5. a osztály)
  10. Máthé Lili (5. a osztály)
  11. Kovács Bence (5. b osztály)
  12. Kovács Kevin (5. b osztály)
  13. Keresztesi Éva (6. a osztály)
  14. Kiss Rebeka (6. a osztály)
  15. Nagy Levente (7. a osztály)
310
X. Kálvin János

Csapatkapitány: Telepó Zsolt János

  1. Borsos Kira Zoé (1. a osztály)
  2. Faragó Szabolcs (1. a osztály)
  3. Csató Kata (2. a osztály)
  4. Boros Boróka (2. b osztály)
  5. Duró Zsüliett (3. a osztály)
  6. Gál Stefánia (3. a osztály)
  7. Domahidi Olga (3. b osztály)
  8. Egri Zoltán (3. b osztály)
  9. Daróczi Fruzsina (4. a osztály)
  10. Csibi Hanna (4. b osztály)
  11. Frankó Gréta (5. a osztály)
  12. Füleki Zsófia Éva (5. a osztály)
  13. Borsos Noémi (5. b osztály)
  14. Bugán Lolita (5. b osztály)
  15. Baranyai Nikolett (6. a osztály)
  16. Gál Imre (7. a osztály)
309
XI. Csillag

Csapatkapitány: Katona Hanga

  1. Nagy István Vajk (1. a osztály)
  2. Pató Viktória (1. a osztály)
  3. Lelesz Hanna (2. a osztály)
  4. Marsi Jázmin (2. b osztály)
  5. Nagy Hunor (3. a osztály)
  6. Nagy Réka (3. a osztály)
  7. Máté Kamilla (3. b osztály)
  8. Magyar Balázs Péter (4. a osztály)
  9. Nagy Levente Csaba (4. b osztály)
  10. Nagy Kárai Balázs (5. a osztály)
  11. Papp Angelika (5. a osztály)
  12. Matkó Levente (5. b osztály)
  13. Oláh Dávid (5. b osztály)
  14. Kovács Dávid (6. a osztály)
  15. Madarász Lilla (6. a osztály)
  16. Pusztai Ákos (7. a osztály)
305
XII. SOLÁK

Csapatkapitány: Gál Vivien Mária

  1. Szabó Anna (1. a osztály)
  2. Sipos Rebeka (2. a osztály)
  3. Szécsi Tamás (2. b osztály)
  4. Rácz Réka (3. a osztály)
  5. Schubert Villő (3. a osztály)
  6. Papp István (3. b osztály)
  7. Sárkány Kornél (4. a osztály)
  8. Szabó Kira (4. b osztály)
  9. Szabó Bence Döme (5. a osztály)
  10. Szabó Mirjam (5. a osztály)
  11. Pósalaki Ármin (5. b osztály)
  12. Sanyó Stefánia (5. b osztály)
  13. Nádházi Csaba (6. a osztály)
  14. Oláh Márk (6. a osztály)
  15. Szabó Lázár (7. a osztály)
304
XIII. Sztárai Mihály

Csapatkapitány: Sas Csenge Evelin

  1. Kárai Kira (1. a osztály)
  2. Karacs Imre (2. a osztály)
  3. Kárai Kristóf (2. b osztály)
  4. Katona Ákos (2. b osztály)
  5. Keserű Konrád (3. a osztály)
  6. Fodor Attila (3. b osztály)
  7. Katona Gergő (4. a osztály)
  8. Kiss Janka (4. a osztály)
  9. Gál Lóránt (4. b osztály)
  10. Kirzsa Anikó (5. a osztály)
  11. Dul Sándor (5. b osztály)
  12. Feke Zsombor (5. b osztály)
  13. Egri Nikolett (6. a osztály)
  14. Gulkai Viola (6. a osztály)
  15. Keserű Árpád Benedek (7. a osztály)
302
XIV. Tógátus diákok

Csapatkapitány: Rábai Emese

  1. Kerékgyártó Lea (1. a osztály)
  2. Keserű Sándor (1. a osztály)
  3. Kárai Kristóf Csaba (2. a osztály)
  4. Katona Dominik (2. b osztály)
  5. Kiss Anna Lilla (3. a osztály)
  6. Frankó Hanna (3. b osztály)
  7. Gönczi Patrik (3. b osztály)
  8. Kiss Lajos (4. a osztály)
  9. Gali Ákos (4. b osztály)
  10. Gali Dániel (4. b osztály)
  11. Kiss Katalin (5. a osztály)
  12. Kiss Zsófia (5. a osztály)
  13. Gyöngy Ingrid (5. b osztály)
  14. Jámbor Enikő (5. b osztály)
  15. Horváth Sára (6. a osztály)
301
XV. Luther Márton

Csapatkapitány: Zsikla Norina

  1. Baranyai Benett (1. a osztály)
  2. Biró Gitta (1. a osztály)
  3. Burzuk Máté (2. a osztály)
  4. Baranyai Orsolya (2. b osztály)
  5. Berecz Hanga (3. a osztály)
  6. Csató Nóra (3. a osztály)
  7. Baranyai Olivér Albert (3. b osztály)
  8. Csáti Bence Máté (3. b osztály)
  9. Biró László (4. a osztály)
  10. Borzák Luca Nikolett (4. a osztály)
  11. Bede Máté (4. b osztály)
  12. Erdei Gergő (5. a osztály)
  13. Erdei Péter (5. a osztály)
  14. Biró Ákos (5. b osztály)
  15. Albucz Csaba (6. a osztály)
  16. Balogh Zalán (6. a osztály)
301