Kérdések, észrevételek, javaslatok

Ide várjuk kérdéseiket, javaslataikat, észrevételeiket.

Magyari Edina - magyariedina@freemail.hu

Üdvözlöm!

A kisfiamat, 2013. tavaszán szeretném beíratni az Önök iskolájába.
Sok jót olvastam és hallottam a helyről,de sajnos senki nem tudott nekem választ adni arra a kérdésemre,hogy lehet-e tankönyv és étkezési támogatást igénybe venni,a 3 gyermekes családok részére!
Tudom,hogy ez nem állami intézmény és ezért tartanám ezt fontos kérdésnek,mivel nagy segítség lenne ez a családoknak!
Előre is köszönöm a válaszukat!

Tisztelettel:Magyari Edina

Borsosné Lekvár Erika - Re: magyariedina@freemail.hu

Kedves Edina!
Természetesen a református iskolákban, így nálunk is ugyanazok a kedvezmények biztosítottak, amelyeket a januártól állami iskolákban nyújtanak. Ez például a tankönyvtámogatás, kedvezményes ebéd stb. esetében is így van. Az állam, mint állampolgárnak adja a támogatásokat, és nem különbözteti meg a gyerekeket aszerint, hogy milyen fenntartó által választott iskolába járnak.
Javaslom, hogy látogassatok el hozzánk spontán, vagy a meghirdetett alkalmakon, legyen lehetőségetek arra, hogy ti és kisfiatok is megismerjétek, megismerje lehetőségeinket. Bármikor nagyon szívesen állok rendelkezésetekre.