Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eseménynaptár

2011.gif

 

 

  

 

augusztus 28.  (vasárnap) 10 óra:  Tanévnyitó Istentisztelet
Az igehirdetés szolgálatát végezte: Bölcskei Gusztáv püspök.

szeptember 1. (csütörtök): Első tanítási nap 7:40-től reggeli áhítat

szeptember 30.: az 5. osztály kerékpártúrája az Arborétumba

október 1.: Népmese Napja Vetélkedő megrendezése

október 6. : Megemlékezés az aradi vértanúkról, akadályverseny

október 14.: Bolyai Matematika Csapatverseny

október 28.: Református Iskolák XV. Országos Tanulmányi Versenye Debrecenben

október 28.:  iskolakirándulás Debrecenbe      

október 31. 10 óra:  Ünnepi Istentisztelet a Reformáció napja alkalmából

november 17.: Nyitott kapuk napja

november 19.: "Olvasom, értem" megyei szövegértő verseny

november vége: az 5. osztálynak lombgyűjtés

dec. 3. Egyházmegyei zsoltáréneklő, vers-és prózamondó verseny, a rajzpályázat eredményhirdetése Balmazújvárosban

dec. 6. délelőtt a Mikulás látogatása az iskolában, délután 2 órától a Holle anyó c. szinházi előadás megtekintése minden osztállyal a városi Dorogi M. Műv. Központban

dec. 8. Területi Közlekedési verseny - KIK-Kupa országos verseny területi döntője

dec. 9. a nagycsoportos óvodásokkal és óvónénikkel közös gyertyamártogatás, beszélgetés

dec. 13. angyalkás képeslap készítése ovisokkal és szüleikkel az 1. osztályban

dec. 15. adventi előadás a szülőknek, beszélgetés

dec. 18. a Jászolkiállítás megnyitása, emléklapok átadása, Betlehemes jelenetet adnak elő az 5. osztályosok a városi rendezvényen a főtéren

dec. 19-21. mézeskalács készítése minden osztályban

dec. 22. színházlátogatás Debrecenben az 5. osztállyal

dec. 24. 1500-tól a templomban Istentisztelet, műsort adnak a tanulók

 

2012.jpg

jan. 3.: az új év első tanítási napja 

jan. 13.: az 1. félév vége

jan. 16.: 12:30-től iskolai színházlátogatás
(Debrecen, Csokonai Színház: Többsincs királyfi)

jan. 20.: a félévi értesítő kiosztása

jan. 31.: elkezdődött a korcsolyapálya öntése

febr. 1.: a korcsolyázás 1. napja

febr. 2.: Balázsolás, az 1. osztályosok látogatása a Szivárvány és a Napfény Óvodában

febr.3.: Félévi nevelési értekezlet, ezen a napon nincs tanítás

febr. 7.: a Kazinczy Szépolvasó verseny iskolai fordulója

febr. 8.: a Kazinczy Szépolvasó verseny városi döntője

febr. 9.: az 5. osztályosok Sárrétudvariba utaztak lovasszánozni

febr. 10.: Farsang, álarckészítő verseny eredményhirdetése

febr. 10.: Curie Matematika Emlékverseny területi döntője Nádudvaron

febr. 17.: Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulója

febr. 20. iskolai mesemondó verseny

febr. 23.: kiszebábok elégetése, téltemető népszokás felelevenítése

február 29.: az iskolai mesemondó verseny néhány résztvevője a Református Egyház Idősek Otthonában vidámította a lakók életét a mesék előadásával

február 29.: Fábiné Szabó Judit előadása JELEN-LÉT A MAGYAR NYELVBEN (avagy tudunk-e magyarul?) címmel

március 7.: Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny iskolai fordulója

március 7.: Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredményhirdetése, díjkiosztó ünnepsége  Derecskén

március 10.: Mesél a Sárrét Megyei Népmesemondó verseny a Petritelepi iskolában

március 11. megkezdődött az iskolai gyakorlókert kialakítása

március 13.: nyílt nap a jövendő első osztályosok és szüleik számára

március 14.: Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról

március 15.: Nemzeti ünnep

március 19.: 1000 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megrendezése iskolánkban

március 28-30.: leendő első osztályosok beíratása

március 28.:  Alapműveleti Matematikaverseny körzeti/megyei fordulója Nádudvaron

március 31.: Családi délután a Húsvét jegyében

április 11.: Költészet napi megemlékezés

április 17.: Nyílt nap

április 23. Wass Albert országos vers- és prózamondó verseny Törökszentmiklóson

április 26. csütörtök: Miklya Luzsányi Mónika írónő beszélgetéssel egybekötött előadása 

április 26.: Országos Logikaverseny döntő Budapesten

április 28.: "Aranytoll" Megyei Helyesíróverseny Berettyóújfaluban

május 6.: Anyák napi Istentisztelet a templomban

május 7.: Környezetvédelmi nap a Farkasszigetben

május 8.: iskolai színházlátogatás a Csokonai Színházba (Aladdin)

május 9-10. a  Matekguru Matematika csapatverseny országos döntője Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdőn

május 19.: Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa verseny országos döntője Nyíregyházán

május 22.: Erőss-Nap

május 26.: Gyermeknap az iskolában

május 29.: tantestületi kirándulás Kolozsvárra

június 4.: Nemzeti Összetartozás Napja - csapatverseny, du. borsószüret

június 6.: rendhagyó matematikaszakkör Palya Tamás tanár úrral

június 7.: borsóleves főzése bográcsban az iskola udvarán

június 15.: iskolakirándulás Eger-Szilvásváradra (utolsó iskolai nap)

június 21.: az 5. a osztály kirándulása Budapestre

június 24.: Tanévzáró Istentisztelet

június 25-29.: Nyári Bibliatábor

július 2-6. Bükki erdei tábor Szilvásváradon

július: nyílászárók cseréje

 

szeptember 1.: a Magyarországi Református
Egyház oktatási intézményeinek közös Tanévnyitó Istentisztelete Kunhegyesen

szeptember 2.: Tanévnyitó Istentisztelet

szeptember 3.: a 2012/2013-as tanév 1. tanítási napja

szeptember 7-8.: a Kárpát-Medencei Magyar Református Tanintézmények 2012-2013-as Tanévnyitója Székelyudvarhelyen

szeptember 21.: részvétel a Petri Napon

szeptember 26.: Bozsik program 1. foglalkozása

szeptember 28.: Horgászverseny

szeptember 29.: Magyar Népmese Napja Vetélkedő

október 1.: Horgászverseny eredményhirdetése, halászlé főzés az iskola udvarán

október 4.: Könyvjelző olvasópályázat eredményhirdetése a Városi Gyermekkönyvtárban

október 5.: Megemlékezés az aradi vértanúkról, akadályverseny

október 12.: Bolyai Matematika csapatverseny

október 16.: számítógép-adomány érkezése a Titász Zrt.-től

október 31: Reformáció napi ünnepi Istentisztelet

november 5-9.: egészséghét

november 14.: óvónők látogatása az 1. osztályosoknál,
adventi koszorú készítése Rábainé Vura Ilona irányításával az 5-6. o.-os lányoknak

november 16.: Regionális Ökoiskola Találkozó Szirmabesenyőn, továbbképzés pedagógusainknak

november 19.: 1. osztályosok visszalátogatása az óvodába

november 20-21.: nyílt napok iskolánkban

december 3-7. között a Karacs Ferenc Múzeum múzeumpedagógiai foglalkozásain vettek rész osztályaink

december 4.: a Titász Zrt. bútoradományának hazaszállítása

december 5.: a Magyar Református Szeretetszolgálat munkatársai elszállították az összegyűjtött adományokat

december 6.: a Mikulás látogatott el hozzánk

december 6.: közlekedési vetélkedő

december 15.: óvódások látogatása a 4. osztályban, szaloncukor készítés csuhéból

december 17.: gyertyamártogatás óvodásokkal

december 18.: mézeskalács-díszítés óvodásokkal

december 20.: a Városházán emléklapot vehetett át 3 tanulónk kiváló versenyeredményei miatt

december 24.: Szenteste alkalmából ünnepi Istentisztelet a templomban

 

432564623487handswithnumbersshowsyear2013.jpg

 

 

 

 

 

 

január 7.: téli szünet utáni 1. tanítási nap

január 9.: I. Erőss Lajos Vándorkupa

január 11. péntek: az 1. félév vége, osztályozó értekezlet

január 18. péntek: az 1. félévi értesítők kiosztása

január 25. péntek: félévi nevelési értekezlet

január 29. kedd: közös iskolai színházlátogatás Debrecenben (Kolozsvári bíró)

február 1-15.: jelentkezési lapok kitöltése és leadása az igazgatói irodában

február 4. hétfő: bemutató foglalkozás az 1. osztályban, tájékoztató az érdeklődő szülők részére

február 8. péntek 1500: Matekguru és Rigó énekeljen! verseny területi döntője iskolánkban

február 9. szombat: Erőss Bál

február 11. hétfő 1430: Farsang

február 14. csütörtök du.: Téltemető kiszebáb-égetés

február 24. vasárnap: énekkarunk fellépése az Ökumenikus Egyházzenei Koncerten Sárrétudvariban

február 25. hétfő: a Gyógynövény Szakkör 1. foglalkozása

február 27. szerda: Téli Teremfoci Torna Sápon (II. korcsoport)

március 4-5. hétfő, kedd: beíratkozás a 2013/2014. tanévre

március 4. hétfő: az Íjász Szakkör 1. foglalkozása

március 6. szerda: Téli Teremfoci Torna Sápon (I. korcsoport)

március 10. vasárnap: énekkarunk fellépése az Istentiszteleten

március 13. szerda: "Mit tehetek lelki egészségemért?" címmel előadást tart iskolánkban Pelláné Ábrám Anikó

március 14. csütörtök: Március 15-i akadályverseny, filmvetítés

március 23. szombat: Mesél a Sárrét megyei népmesemondó verseny

március 27. szerda du.: Húsvéti játszóház leendő elsőseink számára

április 8. hétfő: megkezdődött a veteményezés a gyakorlókertben

április 10. szerda: Hermann Ottó verseny iskolai döntő

április 15-19.: HAPPY-HÉT

április 25. csütörtök: Logika verseny országos döntője Budapesten

május 2-3-4.: Rigó énekeljen! Kárpát-medencei csapatverseny országos döntője Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdőn

május 5. vasárnap: Anyák napi Istentisztelet a templomban, az iskolai énekkar műsora

május 7. kedd: közös iskolai színházlátogatás Debrecenben (Holdbéli csónakos)

május 13. hétfő: Teremtésvédelmi nap a Farkasszigetben

május 16. csütörtök: Megyei Elsősegélynyújtó verseny Hajdúszoboszlón

május 22. szerda: Erőss Lajos Emléknap 

május 25. szombat: Gyermeknap az iskolában

május 29. szerda: OKÉV-mérés, 1800-tól társastánc-vizsga

május 30. csütörtök: iskolakirándulás Hortobágyra

május 31. péntek: a pedagógusok kirándulása

június 4. kedd: Trianoni emléknap - akadályverseny

június 8. szombat: OTP-MOL Bozsik-program Tanévzáró Gyermeklabdarúgó Fesztiválja Telkiben

június 13. csütörtök: iskolakirándulás Nyíregyháza-Sóstóra, DÖK-nap

június 14. péntek: a 2012/13-as tanév utolsó tanítási napja

június 23. vasárnap: Tanévzáró Istentisztelet, bizonyítványosztás

június 24-28. hétfő-péntek: Bibliatábor

július 1-7.: XVIII. Székely-magyar honismereti tábor Erdélyben

augusztus 26-29.: családi délutánok

augusztus: az ebédlő bővítése, két tanterem padlójának cseréje laminált parkettára, bútorvásárlás

 

szeptember 1. vasárnap: Tanévnyitó Istentisztelet

szeptember 2. hétfő: a 2013/2014. tanév 1. tanítási napja, 740-től hétkezdő áhítat a templomban, tankönyvosztás

szeptember 2-6.: szülői értekezletek

szeptember 13. péntek: Petri Kupa

szeptember 18. szerda: Nevelési értekezlet Berekfürdőn

szeptember 19. csütörtök: horgászverseny az 5. sz. tónál

szeptember 20. péntek: halászléfőzés, a horgászverseny eredményhirdetése

szeptember 27. péntek: az 1. b osztály látogatása a Napfény Óvodába a Mihály napi vásárra

szeptember 28. szombat: Népmese Napja vetélkedő, Écsi Gyöngyi előadása Világ kenyere címmel

október 4. péntek: megemlékezés az aradi vértanúkról, akadályverseny

október 7. hétfő 1100-tól: iskolai megemlékezés az aradi vértanúkról a templomkertben levő Batthyány kopjafánál, du. részt vettünk az ELME Napon.

október 8. kedd du.: az alsó tagozatosok színházlátogatásra utaznak Debrecenbe ("Bors néni, Bors!")

október 9. szerda: a Könyvjelző nyári olvasópályázat eredményhirdetése a Gyermekkönyvtárban, ahol 15 tanulónk részesül jutalomban, elismerésben

október 11. péntek: szőlőpréselés, mustkészítés az 1. b osztályban, a 3. osztályosok mézpergetésen jártak

október 11. péntek 1430: Bolyai Matematika csapatverseny megyei/körzeti fordulója

október 12. szombat: Less Nándor Emléktúra a Bükkben

október 25. péntek: Református Iskolák VII. Országos Tanulmányi Versenye Debrecenben (13 tanulónk vett részt)

október 26. szombat: Bűnmegelőzési vetélkedő az Ifiházban

október 31. csütörtök: Reformáció Napja, Ünnepi Istentisztelet a templomban

nov. 11. hétfő: Író-olvasó találkozó Barcza Katalin írónővel a 3. osztályban

nov. 13. szerda: Egészségnap, nyelvművelő verseny Debrecenben

nov. 18-22. hétfő-péntek: szülői értekezletek

nov. 19. kedd: óvónénik látogatása iskolánkban

nov. 22. péntek: országos  zsoltáréneklő verseny Budapesten

nov. 28. csütörtök: Gyermek Iskolai Kupa területi közlekedési verseny 

nov. 29. péntek: a 6. o. tanulmányi kirándulása Budapestre

nov. 30. szombat: Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa országos döntő Nyíregyházán, Egyházmegyei rajz-, vers- és prózamondó, zsoltáréneklő verseny Hajdúhadházon

dec. 1. vasárnap: advent 1. vasárnapja, diákjaink műsort adnak a templomban

dec. 4. szerda 1700: Kissné Balla Krisztina előadása az ünnepről

dec. 6. péntek: Mikulás teadélutánok osztálykeretben

dec. 8. vasárnap: advent 2. vasárnapja, diákjaink műsort adnak a templomban

dec. 9. hétfő: színházlátogatás Debrecenben (Vörösmarty: Csongor és Tünde), adventi városnézés a felső tagozatosoknak

dec. 10. kedd 1000: gyertyamártogatás óvodásokkal

dec. 12. csütörtök: a 4. o. műsora a Református Idősek Otthonában

dec. 15. vasárnap: advent 3. vasárnapja, diákjaink műsort adnak a templomban

dec. 17. kedd 1600: mézeskalács-díszítés leendő elsőseinkkel

dec. 18-20. szerda-péntek: adventi vásár

dec. 19. csütörtök: az 1. a és az 1. b osztály a Vojtina Bábszínházba utazik

dec. 22.: advent 4. vasárnapja, diákjaink műsort adnak a templomban

dec. 24. kedd: Szenteste, Ünnepi Istentisztelet 15 órától

 

christmas-2014-28794920.jpg

 

 

 

 

 

 

jan. 17. péntek: az első félév vége

jan. 22. szerda: A Magyar Kultúra Napja alkalmából ünnepi megemlékezés a templomban

január 24. péntek: értesíti az iskola a diákokat és a szülőket az első félévi tanulmányi eredményről

febr. 7. péntek: Erőss Kupa megrendezése a Sportcsarnokban

febr. 11. kedd 1630: Beszélgetésel egybekötött előadás dr. Györgyiné dr. Harsányi Judit klinikai szakpszichológussal és Szilágyi Erika r.őrnagy iskolarendőrrel

febr. 14. péntek 1400: Matekguru, Rigó énekeljen! területi forduló megrendezése iskolánkban

febr. 17. hétfő: Farsang

febr. 19. szerda: Nyílt nap az érdeklődő szülőknek és óvodás gyermekeiknek

febr. 21. péntek: Wass-Maraton, Zrínyi Ilona Mat.verseny megyei fordulója

febr. 24. hétfő: az alsó tagozatosok színházba mennek

március 1. szombat: 2. Erőss-Bál a Korona Étteremben

márc. 3. hétfő: Kiszeégetés

március 14. péntek: akadályverseny az 1848-as dicső eseményekre emlékezve

március 18. kedd: a felső tagozatosok színházba mennek (A helység kalapácsa)

március 20. csütörtök 1000 : Kenguru matematikaverseny

márc. 24-28. hétfő-péntek: Happy-hét, a vízivás népszerűsítése

márc. 29. szombat: részvétel a Mesél a Sárrét megyei népmesemondó versenyen

ápr. 1. kedd:. megyei mezei futóverseny Debrecenben

ápr. 7. hétfő du.: színházlátogatás a debreceni Csokonai Színházban a felső tagozatosoknak (Török Sándor bérlet 3. előadás, Légy jó mindhalálig)

ápr. 11. péntek: költészet napi zenés műsor

április 16. szerda: a tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap  

április 23. szerda: a szünet utáni első tanítási nap

május 4. vasárnap: Anyák napi Istentisztelet

május 5-6. hétfő-kedd: Matekguru országos döntőn való részvétel

május 8. csütörtök: részvétel a megyei elsősegélynyújtó versenyen Hajdúnánáson

május 8-9. csütörtök-péntek: a Rigó énekeljen! országos döntőn való részvétel

május 9. péntek: Teremtésvédelmi nap a Farkasszigetben

május 24. szombat: iskolai gyereknap

május 28. szerda: országos kompetenciamérés

május 29.: osztálykirándulások

június 2. hétfő: pedagógusok kirándulása a Felső-Tisza vidékére

június 6. péntek: énekkarosok kirándulása Lillafüredre

júnuis 12. csütörtök: diákönkormányzati (DÖK) nap

június 13. péntek: utolsó tanítási nap

június 22. vasárnap: Tanévzáró Istentisztelet és bizonyítványosztás

június 23-27.: Bibliatábor

július 25. péntek: részvétei a Hungaroringen a Forma-1 szabadedzésén

augusztus 31. vasárnap: 4. Tanévnyitó Istentisztelet a templomban

 

szeptember 1. hétfő: a 4. tanévünk 1. tanítási napja

szeptember 19. péntek: tanítási szünet

szeptember 24. szerda: iskolai horgászverseny

szeptember 25. csütörtök: a horgászverseny eredményhirdetése, halászléfőzés

szeptember 27. szombat: Népmese Napja vetélkedő

szeptember 29. hétfő: a 7. és 8. osztályos tanulók Budapestre utaznak a "Bűvösvölgy" nevű programra

október 21. : debreceni Vojtina Bábszínház Őztestvérek című előadására utazott az 1.b, 2.a és 2.b osztály

október 31. péntek: 1/4 10-től Reformáció napi Ünnepi Istentisztelet

2014. november 13. szerda: óvónénik látogatása az elsősöknél

november 14. péntek: Egészségnap az iskolában

november 14. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 1. foglalkozása

november 17. hétfő: a felső tagozatosok színházba utaznak Debrecenbe. A darab címe: A dühös lovag.

november 21. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 2. foglalkozása

november 28. péntek: tanítás nélküli munkanap

november 28. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 3. foglalkozása

november 29. szombat: Egyházmegyei vers- és prózamondó, zsoltáréneklő- és rajzverseny iskolánkban

november 30. vasárnap: Advent 1. vasárnapja

december 5. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 4. foglalkozása

december 8. vasárnap: Advent 2. vasárnapja

december 12. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 5. foglalkozása

december 14. vasárnap: Advent 3. vasárnapja

december 19. péntek: a téli szünet előtti utolsó tanítási nap

december 24. szerda: 1500-tól Istentisztelet Szenteste alkalmából

 

1412739715_2015_3d_new_year_hd_wallpaper.jpg

 

 

 

 

január 5. hétfő: a téli szünet utáni 1. tanítási nap

január 9. péntek: Erőss Lajos Kupa a Gellér Sándor Sportcsarnokban

január 17. szombat: a 8. osztályos diákok központi középiskolai felvételit írnak magyarból és matematikából

január 22. csütörtök: megemlékezés a Magyar Kultúra Napja alkalmából a templomban

február 4. szerda: a felső tagozatosok látogatása a debreceni Csokonai Színházban. A Padlás című mű megtekintése 

február 4. szerda: 4. osztályosaink részvétele múzeumpedagógiai foglalkozáson a Karacs Ferenc Múzeumban

február 6. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 6. foglalkozása

február 9. hétfő: Farsangi rendezvények

február 13. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 7. foglalkozása

február 14. szombat: III. Erőss-bál a Korona Hotel Étteremben

február 16. hétfő: Kiszebáb égetés a Virág-udvaron

február 19. csütörtök: az alsó tagozatosok látogatása a Vojtina Bábszínházban. A Kisdecember királyfi című mese megtekintése.

február 20. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 8. foglalkozása

február 20. péntek: Wass Albert-felolvasóest

február 23. hétfő: nyílt nap a leendő első osztályosaink és szüleik számára

február 27. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 9. foglalkozása

március 6. péntek: Iskolanyitogató programsorozatunk 10. foglalkozása

március 9-10. hétfő-kedd: leendő első osztályosaink beiskolázása

március 13. péntek: megemlékezés a március 15-i forradalom és szabadságharc eseményeiről

március 13. péntek: felső tagozatosok látogatása a budapesti Nemzeti Színházba, ahol a János vitéz című előadást tekintik meg

március 24-26. kedd-csütörtök: nyílt napok és fogadóórák az alsó és felső tagozaton

március 31. kedd: osztályfényképezés az évkönyvbe

április 1. szerda: tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

április 8. szerda: tavaszi szünet utáni első tanítási nap

április 11. szombat: tanítási nap

április 16-17. csütörtök-péntek: Kormányhivatal által kitűzött beiratkozási időpont

május 3. vasárnap: Anyák napi Istentisztelet

május 8. péntek: Teremtésvédelmi nap

május 17. vasárnap: Konfirmáció

május 22. péntek: Erőss Lajos nap

május 27. szerda: OKÉV mérés a 4., 6. és 8. évfolyamon

május 30. szombat: Gyermeknap

június 18. csütörtök: Tanévzáró Ünnepi Istentisztelet

június 21. vasárnap: Ballagás

július 24. péntek: részvétei a Hungaroringen a Forma-1 szabadedzésén

augusztus 25. kedd: Javító és osztályozó vizsgák

augusztus 26. szerda: Tankönyvosztás(osztálytermekben)

augusztus 30. vasárnap: 5. Tanévnyitó Istentisztelet a templomban

 
 
szeptember 01. kedd: az 5. tanévünk 1. tanítási napja
 
szeptember 7-11. hétfő - csütörtök: szülői értekezletek
 
szeptember 17. csütörtök: horgászverseny
 
szeptember 18. péntek: nevelési értekezlet, tanítás nélküli munkanap
 
szeptember 21. hétfő: horgászverseny eredményhirdetése, halászléfőzés
 
október 10. szombat: Less Nándor Emléktúra Cserépfalun
 
október 26-30. hétfő - péntek: őszi szünet
 
október 31. szombat: Reformáció napi ünnepi Istentisztelet
 
november 6. péntek: Egészségnap
 
november 13. péntek: Óvónők látogatása
 
november 13. péntek: Első iskolanyitogató program
 
november 16-20 hétfő - péntek: Szülői értekezletek
 
november 20 péntek - Második iskolanyitogató program
 
november 27 péntek - Harmadik iskolanyitogató program
 
december 4 péntek - Negyedik iskolanyitogató program
 
december 10 csütörtök - Óvodásokkal és óvónénikkel közös gyertyamártogatás, beszélgetés
 
december 11 péntek - Ötödik iskolanyitogató program
 
december 14 hétfő - SZÉP-este, témája az Advent
 
december 15-16 kedd-szerda - Adventi vásár
 
december 18 péntek - Iskolagyűlés, szeretetreggeli
 
december 18 péntek - Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
 
december 24 csütörtök - 1500-tól Istentisztelet Szenteste alkalmából
 
 

2016.jpg

 

január 4 hétfő - Téli szünet utáni első tanítási nap

január 15 péntek - Erőss Lajos kupa a Gellér Sándor Sportcentrumban

január 16 szombat - A
 8. osztályos diákok központi középiskolai felvételit írnak magyarból és matematikából

január 22 péntek - Megemlékezés a Magyar Kultúra Napja alkalmából


január 22 péntek - Első félév vége

január 26-29 kedd-péntek - Szülői értekezletek

február 2 kedd - Bemutató órák a leendő első osztályosok és szüleik számára

február 4 csütörtök - Farsang

február 5 péntek - Félévi nevelési értekezlet

február 5 péntek - Hatodik iskolanyitogató program

február 6 szombat - Erőss-bál

február 8 hétfő - Kiszebábégetés

február 12 péntek - Hetedik iskolanyitogató program

február 19 péntek - Nyolcadik iskolanyitogató program

február 26 péntek - Kilencedik iskolanyitogató program

február 26-27 péntek - szombat - Wass Albert-felolvasóest

március 4 péntek - Tizedik iskolanyitogató program

március 11 péntek - Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról

március 24-29 csütörtök-kedd - Tavaszi szünet

április 12-14 kedd-csütörtök - Nyílt napok

április 25-28 hétfő-csütörtök - Szülői értekezletek

április 27 szerda - Tanulmányi kirándulás Budapestre

május 1 vasárnap - Anyák napi ünnepi Istentisztelet

május 5 csütörtök - Áldozó csütörtök

május 5 csütörtök - Guinness rekord kísérlet (kézmosás)

május 6. péntek - Főnix kupa

május 8. vasárnap - Konfirmáció

május 13 péntek - Teremtésvédelmi nap

május 15-16. vasárnap-hétfő - Pünkösdi Istentisztelet

május 18 szerda - Angol nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

május 18-22 szerda-vasárnap - Erőss diákok barangolása Erdélyben

május 20 péntek - Erőss Lajos nap

május 22. vasárnap - Ünnepi Istentisztelet iskolánk alapításának 5. évfordulója tiszteletére

május 23. hétfő - Iskolai közös toronyfotózás

május 25. szerda - Országos kompetenciamérés 6. és 8. évfolyamon, készség mérés a 4. évfolyamon

május 28. szombat - Gyermeknap

június 15. szerda - Utolsó tanítási nap

június 21. kedd - Tanévzáró Istentisztelet

június 26. vasárnap - Ballagás

június 27 - július 1. hétfő-péntek - Bibliatábor

augusztus 26. péntek - Javító és osztályozó vizsgák

augusztus 28. vasárnap - 6. Tanévnyitó Istentisztelet a templomban

augusztus 30-31. kedd-szerda - Tankönyvosztás(osztálytermekben)

 

 
 
szeptember 01. csütörtök - az 6. tanévünk 1. tanítási napja
 
szeptember 5. hétfő - SZMK
 
szeptember 6-9. kedd - péntek - szülői értekezletek
 
szeptember 15. csütörtök - horgászverseny
 
szeptember 17. szombat - nevelési értekezlet, tanítás nélküli munkanap
 
szeptember 20. kedd - horgászverseny eredményhirdetése, halászléfőzés
 
október 1. szombat - Népmese napja vetélkedő
 
október 6. csütörtök - Megemlékezés az aradi vértanúkról, akadályverseny
 
október 8. szombat - Less Nándor Emléktúra
 
október 21. péntek - Első iskolanyitogató program
 
október 21-24. péntek - hétfő - Határtalanul kirándulás
 
október 28. szombat - Református pedagógus találkozó
 
október 31. hétfő - Reformáció napi Ünnepi Istentisztelet
 
november 2-4. szerda-péntek - Őszi szünet
 
november 11. péntek - Egészségnap

november 11 péntek - Második iskolanyitogató program
 
november 16. szerdán - Óvónők meghívása és látogatása

november 18 péntek - Harmadik iskolanyitogató program
 
november 21. hétfő - SZMK gyűlés
 
november 22-25. kedd-péntek - Szülői értekezletek

november 25 péntek - Negyedik
 iskolanyitogató program

december 2 péntek - Ötödik iskolanyitogató program

december 9 péntek - Hatodik iskolanyitogató program

december 16 péntek - Hetedik
 iskolanyitogató program
 
november 28 - december 24 - Adventi programok
 
december 21 - január 2. - Téli szünet
 
 
 

2017.jpg

 

január 13. péntek - Erőss Lajos kupa

január 20. péntek - Osztályozó értekezlet

január 20. péntek - Első félév vége

január 21
. szombat - Központi írásbeli felvételi vizsga időpontja

január 22. vasárnap - Ünnepi Istentisztelet a Reformáció Éve tiszteletére a Magyar Kultúra Napjával egybekötve


január 27 péntek - Félévi értesítők kiosztása

január 30 hétfő - Félévi nevelési értekezlet

február 3 péntek - Nyolcadik iskolanyitogató program

január 31 - február 3 kedd-péntek - Szülői értekezletek

február 7 kedd - Bemutató órák a leendő első osztályosok és szüleik számára

február 10 péntek - Kilencedik iskolanyitogató program

február 17 péntek - Tizedik iskolanyitogató program

február 17
 péntek - Wass Albert-felolvasóest

február 18 szombat - Erőss-bál

február 22 szerda - Farsang


február 24 péntek - Megemlékezés a diktatúrák áldozatairól

február 24 péntek - Leendő első osztályosok beiskolázása

február 28 kedd - Kiszebábégetés

március 14 kedd - Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról

március 14 kedd - Nevelési értekezlet

március 21-23 kedd-csütörtök - Nyílt napok

április 3-7 hétfő-péntek - Digitális témahét

április 11 kedd - Költészet napi megemlékezés

április 12 szerda - Megemlékezés a holokauszt áldozatairól


április 13-18 csütörtök-kedd - Tavaszi szünet

április 20-21 csütörtök-péntek - Leendő első osztályosok beíratása


április 25-28 kedd-péntek - Szülői értekezletek

április 28 péntek - II. Főnix-kupa


május 7 vasárnap - Anyák napi ünnepi Istentisztelet

május 17 szerda - Angol nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

május 22 hétfő - Erőss Lajos nap

május 24. szerda - Országos kompetenciamérés 6. és 8. évfolyamon, készség mérés a 4. évfolyamon

május 25 csütörtök - Áldozó csütörtök

május 27 szombat - Gyermeknap


május 28 vasárnap - Konfirmáció

május 29 hétfő - Nyolcadikosok első kimeneti vizsganapja (angol nyelv, történelem)

május 31 szerda - Nyolcadikosok második kimeneti vizsganapja (magyar nyelv és irodalom, hit- és erkölcstan)

június 2 péntek - Nyolcadikosok harmadik kimeneti vizsganapja (földrajz, matematika, fizika)

június 2 péntek - Megemlékezés a nemzeti összetartozás napjáról

június 5 hétfő - Pünkösd

június 6 kedd - Nyolcadikosok negyedik kimeneti vizsganapja (biológia, kémia)

június 13 kedd - 500 perces Bibliaolvasás

június 15 csütörtök - Utolsó tanítási nap

június 18 vasárnap - Ballagás


június 21. szerda - Tanévzáró Istentisztelet

június 22 csütörtök - Tanévzáró értekezlet

június 19-23 hétfő-péntek - Erzsébet-táborok

június 26-30 hétfő-péntek - Bibliatábor

június 26-30 hétfő-péntek - Erzsébet-tábor Zánka

június 26-30 hétfő-péntek - Úszás-tábor

 

 

szeptember 01. péntek - a 7. tanévünk 1. tanítási napja
 
szeptember 5. kedd - SZMK ülés
 
szeptember 6-12. szerda-kedd - szülői értekezletek
 
szeptember 21. csütörtök - intézményi tanfelügyelet
 
szeptember 22. péntek - horgászverseny
 
szeptember 29. péntek - Népmese napja vetélkedő, tanítás nélküli munkanap
 
október 4. szerda - sportvetélkedő a leendő első osztályosoknak
 
október 5. csütörtök - Megemlékezés az aradi vértanúkról, akadályverseny
 
október 6-7. péntek-szombat - Nevelőtestületi kirándulás a Reformáció-500 emlékév jegyében (Pápa), tanítás nélküli munkanap
 
október 14. szombat - Less Nándor Emléktúra
 
október 20. péntek - Megemlékezés nemzeti ünnepről
 
október 26. csütörtök - Reformáció-500 témanap
 
október 30 - november 3. hétfő-péntek - Őszi szünet
 

november 5. vasárnap - Reformáció Napi Ünnepi Istentisztelet, új iskolaszárny és tornaterem alapköletétele, valamint az elkészült műfüves pálya átadása

november 8. szerda - Egészségnap

november 15. szerda - Bűvösvölgy


november 24. péntek - Óvónők meghívása és látogatása

november 27. hétfő - Őszbúcsúztató program leendő első osztályosoknak

december 3-24 - Adventi programok

december 4-8. hétfő-péntek - Adventi családi teadélutánok

december 18-20. hétfő-szerda - Adventi vásár

december 24. vasárnap - Ünnepi Istentisztelet Szenteste alkalmából


december 27 - január 3. szerda-szerda - Téli szünet

 

852542320.jpg

 

január 12. péntek - Erőss Lajos kupa

január 19. péntek - Osztályozó értekezlet

január 19. péntek - Első félév vége

január 20
. szombat - Központi írásbeli felvételi vizsga időpontja

január 22. hétfő - Magyar Kultúra Napja


január 26. péntek - Félévi értesítők kiosztása

január 31 hétfő - Félévzáró értekezlet

február  - Wass Albert-felolvasóest

február 1-6. csütörtök-kedd - Szülői értekezletek

február 10. szombat - Erőss-bál

február 12. hétfő - Farsang


február 14. szerda - Kiszebábégetés

február 22. kedd - Bemutató órák a leendő első osztályosok és szüleik számára