A 2016. évi

ERŐSS LAJOS KUPA

VERSENYKIÍRÁSA

1.  A torna célja

-Püspökladány iskolái alábbi korosztályú labdarúgó csapatainak mérkőzések biztosítása

-az iskolák közötti kapcsolatok ápolása

-a játékosok tudásszintjének emelése;

2.  A torna rendezője

A tornát az Erőss Lajos Református Általános Iskola rendezi.

3.  A torna helye és ideje

A torna helye: Püspökladányi Gellér Sándor Sportcentrum

A torna ideje: 2016. január 15. 08:00-17:30  Szurkolókat az iskolákból szeretettel várunk!

Korosztályok

II. korcsoport            2005-2006 –ban született fiú és lány tanulók.

III. korcsoport          2003-2004 –ban született fiú és lány tanulók.

IV. korcsoport          2001-2002 –ben született fiú és lány tanulók.

5. Helyezések eldöntése:

A torna körmérkőzésekkel zajlik, a mérkőzések eredményei alapján alakul ki a végső sorrend.

Azonos pontszám esetén az alábbiak döntenek:

-a mérkőzések gólkülönbsége,

-a rúgott több gól,

-egymás ellen játszott mérkőzések pontkülönbsége,

-egymás ellen játszott mérkőzések gólkülönbsége,

-sorsolás.

Győzelemért három, döntetlenért egy pont jár. Vereségért nem jár pont.

6. Díjazás:

Minden gyermek emléklap, müzli és üdítő ajándékot kap.

Külön oklevél díjjal:

Legjobb játékos

Gólkirály

Legjobb kapus

A torna végén a legeredményesebb iskola szerzi meg az „Erőss Lajos vándorkupákat” leány és fiú kategóriában, melynek eldöntése minden korcsoport két kategóriájának győztese 3 pontot, második helyezettje 2 pontot, harmadik helyezettje 1 pontot kap. Az így számított pontok alapján alakul ki a végső sorrend.

8. Egyéb rendelkezések:

-A verseny lebonyolítása a labdarúgás szabályai szerint történik.

-A torna mérkőzésein az 5+1 kezdő játékoson kívül a versenyjegyzőkönyvbe 4 cserejátékos írható be. (10 fő)

-A mérkőzések játékideje:                  1x10 perc

-A csapatoktól sportszerű öltözéket kérünk, a játéktérre csak torna vagy edzőcipőben lehet belépni.

-Az öltözőben illetve lelátón hagyott értéktárgyakért a rendezők felelősséget nem vállalnak.

Püspökladány, 2015. január 06.

Keserű Attila és Kolozsi Lajos testnevelők

Nevezési lap

Kedves Testnevelő Tanárok!

A II. korcsoportú gyermekek mérkőzéseinél változás történt (még egy csapat nevezett) ezért a kezdés időpontja 750 percre változott. Mérkőzések játékideje 1X7 perc.