7.o. tanulmányi kirándulás

Kedves Szülők!

Ezúton röviden tájékoztatom Önöket a 7. osztályosok márc. 6. csütörtöki osztálykirándulásáról.
A tanulmányi kirándulás célja: a Parlament megtekintése.
Kísérőprogramként a Fővárosi Nagycirkuszban megtekintjük a Nemzetközi Cirkuszfesztivál díjnyertes produkcióit, valamint - ha marad rá idő - a Közlekedési Múzeumot is. Kísérő nevelő: Faragó Katalin tanítónő.
orszaghaza.jpg

Gyülekező: 6:15-ig a püspökladányi vasútállomáson
 Indulás: 6:28-kor
Visszaindulás: 17:58-kor

Érkezés Püspökladányba: 20:24-kor

Az útra egy napi hideg élelmet, innivalót, kényelmes cipőt, esőkabátot vagy esernyőt szükséges hozni. A Parlamenti látogatás miatt kérem, hogy a gyerekek ne melegítőbe jöjjenek (a lányok is visszafogott küllemű nadrágban vagy szoknyában).

Az odaútra Intercity helyjegy, a visszaútra gyorsvonati pótjegy megvásárlására is szükség volt, amelyet a menetrend megváltozása miatt nem volt lehetőségünk előre kalkulálni, ezért ennek összegét a vonaton szedem össze a tanulóktól (500 Ft). Vásárlási lehetőség nem lesz, ezért csak minimális zsebpénzzel engedjék el őket. Ha további felvilágosításra van szükségük, készséggel állok rendelkezésükre a 610-895-ös telefonszámon.

Üdvözlettel: Borsosné Lekvár Erika
osztályfőnök