Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Iskola, amelynek nemcsak múltja, de jövője is van.

 

"Mert meg vagyok győződve, hogy sem halál, sem élet, sem angyalok, sem fejedelmek, sem jelenvalók, sem eljövendők, sem hatalmak, sem magasság, sem mélység, sem semmiféle más teremtmény nem választhat el minket Isten szeretetétől, amely megjelent Krisztus Jézusban, a mi Urunkban."

Pál levele a rómaiakhoz 8:38-39

 

 

 

 

 

6. és 7. osztályosok táncgálája

https://www.youtube.com/watch?v=ZC93Sy5HCGY

 

Ballagás

https://www.youtube.com/watch?v=cNwyqkhPv0s

 

 

 

 

ELKEZDŐDÖTT A NYÁR,

MEGKEZDŐDÖTT AZ ÉPÍTKEZÉS!

 

dsc_0245.jpg

dsc_0238.jpg

dsc_0227.jpg

dsc_0219.jpg

 

dsc_0192.jpg

 

dsc_0099.jpg

 

 

 

 

A 2017/2018-as tanév


ERŐSS SIKEREI

 

 

k---h-bank-orszagos.jpeg2017. június 12-én rendezték meg a K & H Matematika Verseny országos döntőjét Budapesten, melyen iskolánk tanulói 600 csapatból az I. helyen végeztek.

Csapat tagjai:
Domahidi Olga, Fodor Attila, Jávorszki Márk, Simon Dorottya
2. b osztályos tanulók

Felkészítő pedagógusuk: Mile Mónika tanítónő

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A "Víz az úr" Országos Vízrajzi és környezetvédelmi viz-az-ur.jpgcsapatversenyen iskolánk 3. b osztályos tanulói I. helyen végeztek.

A csapat tagjai:
Gál Nelli Nikolett, Keller Hanna Panna, Dul Jázmin, Csibi Hanna

Felkészítő pedagógusuk: Fekete Lászlóné

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

baratunk-a-konyv.jpgDiákjaink részt vettek a Barátunk a könyv olvasónapló pályázaton, ahol díjazott lett két 4. osztályos csapatunk.

"Refis lányok" csapat tagjai:
Bugán Lolita, Sipos Laura, Szabó Hanna, Szerdi Boglár

"Könyvbartáok" csapat tagjai:
Karacs Laura, Kiss Hanna, Kovács Kevin, Papp Fruzsina

Felkészítő pedagógusuk: Kissné Balla Krisztina

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Szabó Magda emlékére megrendezett Szivárványhíd Országos Olvasóversenyen szivarvanyhid-orszagos-olvasoverseny-3.b.jpg3. osztályos csapatunk 1. helyen végzett

A csapat tagjai:

Kiss Kamilla Hunorka, Gali Dániel Zsolt, Bede Máté

Felkészítő tanáruk: Szélné Szabó Judit

 

Az országos verseny egyéni döntőjében Kiss Kamilla Hunorka szintén 1. helyen végzett.

 

szivarvanyhid-orszagos-olvasoverseny-2.jpg.jpg4. osztályos csapatunk a szintén előkelő 3. helyen végzett.

A csapat tagjai:

Burzuk Nóra, Bugán Lolita, Sipos Laura

Felkészítő tanáruk: Kissné Balla Krisztina

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

herman-otto-termeszetismereti-verseny-donto.jpg

 

A Herman Ottó Természetismereti Verseny országos döntőjén 5. osztályos tanulóink Oláh Márk Csaba 6. helyezést és Papp Bence Attila 8. helyezést ért el.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017. május 12-14-ig tartott, a Kazincbarcikán megrendezett  XVII. Magyar Mazsorett Bajnokság, melyen Németh Csenge 3. a osztályos tanuló a püspökladányi Írisz Mazsorett csoport tagjaként két aranyérmet: Mix Cad  Mini és Junior Pom Team kategóriában, egy ezüstminősítést: Cad Pom Team kategóriában és 5.helyezést szerzett egyéniben: Bat Cad Solo

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oláh Márk Csaba 5. osztályos tanuló a Tudásbajnokság megyei döntőjében irodalomból és természetismeretből is a 2. helyen végzett. Irodalomból az első helyezettel azonos pontszámot ért el (a segédpontok alapján rangsorolták a második helyre). Természetismeretből az országos döntőbe jutott, május 20-án, Szegeden képviseli iskolánkat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

foldi-janos-termeszettudomanyi-verseny-orszagos-donto.jpg

 

Hevesen jártunk a Földi János természettudományi verseny országos döntőjén. Berde Márton 8. osztályos és Oláh Márk 5. osztályos tanulónk egyaránt a 4. helyen végzett korcsoportjában.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fonix-kupa-1.jpg

 

2017. április 28-án rendeztük meg a II. Főnix-kupa labdarúgó tornát, melyen a leány csapatunk az I. helyen végzett!

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

orszagos-bibliai-tortenetmondo--illusztracios-es-rajzverseny.jpg

2017. április 21-én Gyulán megrendezett XVIII. Országos Bibliai Történetmondó Verseny keretében meghirdetett illusztrációs- és rajzpályázaton iskolánkból Kiss Adél 1. osztályos tanuló I. helyen, Keserű Flóra 2. osztályos tanuló II. helyen, Tóth Krisztina 7. osztályos tanuló III. helyen végeztek.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján 2017. február 10-én iskolánk ötödikesei: Papp Bence Attila, Balogh Zalán, Oláh Márk Csaba és Nádházi Csaba 83 csapatból a 11. helyen végeztek.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dioszegi-kupa-3.jpg

2017. április 20-án és 21-én rendezték meg Berettyóújfaluban a Diószegi Kupa teremlabdarúgó tornát, melyen a III. dioszegi-kupa-2.jpgkorcsoportos fiú labdarúgó csapatunk 
I. helyezés
t, a 
IV. korcsoportos fiú labdarúgó csapatunk
 II. helyezés
t ért el.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

megyei-donto-hajdusamson.jpg

 

2017. április 11-én Hajdúsámsonban megrendezett Diákolimpia megyei labdarúgás döntőjén IV. korcsoportos leány csapatunk 3. helyen végzett.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20170407_170109.jpg

 

2017. április 7-8-án Mezőtúron megszervezett Református Iskolák Országos Úszás Döntőjén Sulyák Tamás (50 m gyors és 50 m mell úszásban) 3. helyenSulyák Dénes (50 m hát úszásban) 4. helyen végeztek.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

rakoczi-kupa.jpg

2017. április 6-án Bucsán megrendezett Rákóczi Kupán iskolánk IV. korcsoportos
leány
rakoczi-kupa--2-.jpgcsapata 
2. helyen,
 
IV. korcsoportos fiú csapata 
2. helyen végeztek.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017. április 5-én Püspökladányban megszervezett Diákolimpia megyei labdarúgás elődöntőjén IV. korcsoportos leány csapatunk 2. helyen végzett.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dsc07198.jpg

 

Berde Márton 8. osztályos tanuló a Cegléden megrendezett  "Hitünk hősei V." országos egyháztörténeti verseny döntőjében 2. helyezést ért el.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

varazsolvas-2.jpg

 

2017. április 7-én rendezték meg a "Varázsolvas" megyei szépolvasó versenyt, ahol Majoros Amira Krisztina (3. a osztály) II. helyen, Keserű Flóra (2. a osztály) V. helyen végeztek.

Felkészítő pedagógusaik: Farkasné Gáll Edit és Mile Judit

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hevesy György Kárpát-medencei megyei kémia versenyen Ivanesei Denisa  7. a osztályos tanuló  a 10. hely végzett.

Felkészítő pedagógus: Csécsei Istvánné

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dsc_4874.jpg2017. április 5-én rendezték meg az Alapműveleti Matematikaverseny körzeti fordulóját. Iskolánk tanulói ismét szép eredményeket értek el. A 4. évfolyamosok mezőnyében Kiss Viktor (4. b) 1. helyezést, Erdei Péter (4. a) 3. helyezést ért el. Az 5. évfolyamosok versenyéből Balogh Zalán került ki győztesként. A 6. évfolyamosok közül Biró Dominik 2. helyen, Pusztai Ákos 3. helyen, Gencsi Gergő 7. helyen zárta a versenyt. A 7. évfolyamosok versenyében Tóth Krisztina a 6. helyen végzett.

Felkészítő pedagógusaik: Csécsei Istvánné, Ráczné Kövesi Klára és Tóthné Fórián Erika

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017. április 4-én rendezték meg Debrecenben a K & H Matematika k-h-2017.04.04.jpgVerseny regionális középdöntőjét, melyen iskolánk tanulói 113 csapat közül az I. helyen végeztek és így ők képviselik a megyét az országos döntőn!

A csapat tagjai:
Domahidi Olga, Fodor Attila, Jávorszki Márk,
 
Simon Dorottya 2. b osztályos tanulók

Felkészítő pedagógusuk: Mile Mónika

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei fordulóján Jávorszki Márk (2. b osztály) 8. helyen, Balogh Zalán (5. a osztály) 9. helyen végzett!

Felkészítő pedagógusok: Mile Mónika és Ráczné Kövesi Klára

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dsc_0147.jpg

 

2017. március 31-én a Berettyóújfaluban megrendezésre kerülő  Diószegi Kupa teremlabdarúgó tornán a II. korcsoportos fiú labdarúgó csapatunk I. helyezést érte el.

Felkészítő pedagógus: Kolozsi Lajos

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A "Mesél a Sárrét" megyei népmesemondó versenyen Majoros Amira (3. a osztály) 2. helyezést, Borzák Luca (3. a osztály) 3. helyezést, valamint Keserű Flóra (2. a osztály) különdíjat ért el.

Felkészítő pedagógus: Farkasné Gáll Edit és Mile Judit

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ebben az évben Hajdúnánáson rendezték meg a Hajdúvidéki Egyházmegyei zsoltáréneklő, bibliaismereti és rajzversenyt. Boros Boróka (1. b osztály) 1. helyezést, Kiss Kata (4. a osztály) 1. helyezést,